Motion

YAŞINIZI ONAYLAMAMIZ GEREKİYOR! Web site içeriğinde 18 yaşından küçük bireyler için hassas içerikler bulunabilir, Giriş yapmak için yaşınızı onaylayınız. 18 YAŞINDAN BÜYÜK MÜSÜNÜZ?
Rezervasyon

Eskişehir'de Kahvaltı Nerede Yapılır?

eskisehir-de-kahvalti-nerede-yapilir.jpg

Hayatımız her yaşta farklı bir döngüde ilerliyor. Çocukluk ve gençlik dönemlerinde okul ev arası gidip gelirken bunlar bitince de iş hayatı başlıyor.

 Bu telaşlar da hayatımızı hep benzer düzenlerde ilerletmemize sebep oluyor. Neredeyse hepimiz için hafta içleri hep okul ve iş günleri olmaya kodlanırken hafta sonları da tatil, dinlenmek ve sevdiklerimizle birlikte vakit geçirmek anlamına geliyor.

Hem geleneksel yapımızdan hem de alışkanlıklarımızdan mı sebeptir bilinmez ama uzun uzun kurulan sofralarda kalabalık sohbetler, hafta sonu planlarının hep en sevileni en vazgeçilmezi oluyor.

Kahvaltı da bu sofraların en keyiflisi… Kahvaltı sofralarında yapılan buluşmalar akşam yemekleri gibi sınırlı süreli olmaması sebebiyle çokça seviliyor. Sabahın erken saatlerinde otursanız bile ortamın keyfine göre kahveler, çaylarla sohbet uzadıkça uzayabiliyor.

Bu kadar keyifli anların yaşanacağı kahvaltı buluşmalarında ise mekan seçimi ise çok büyük önem teşkil ediyor. Eskişehir gibi gecesi başka gündüzü başka bir şehirde ise karşımıza onlarca alternatif çıkabiliyor.

Kahvaltı için mekan seçerken de bu sebeple çok titiz davranıyoruz . Mekanın güzel ve ferah olması, zaman geçirmekten keyif alabileceğimiz bir yer olması ve tabi ki kahvaltı için bol bol seçenek sunması hepimiz için çok önemli.

Eskişehir kahvaltı mekanları arasında adını sevilenler arasına yazdıran Motion, uzun ve keyifli soflarıyla günün her saatinde olduğu gibi kahvaltı zamanında da konuklarını mutlulukla ağırlıyor. Motion, serpme kahvaltısı ve yanında sunduğu ekstra seçenekleri,  şık mekan dizaynı ile her gün kahvaltı saatlerinde dolup taşmaya devam ediyor.

Motion kahvaltısının sevilmesinin en önemli sebeplerinden biri de lezzeti ve tazeliği. Kuruluşumuzdan beri mutfağımızın en önemli kriterleri taze ürünler seçerek ortaya kusursuz reçetelerle leziz tarifler çıkarmaktır. Buna hepimizin çok kolay diyebileceği göz yumurtadan en büyük şeflerin yapacağı özel ana yemeklere kadar her tarifte büyük özen göstermekteyiz.

Kahvaltımızda da her ürün tek tek ve özenle seçilir. peynirlerimizin hepsi organik ve iyi üretim yapan markalardan gelirken zeytinlerimiz Ege’nin en lezzetli bahçelerinden sofralarımıza ulaşmaktadır. Kahvaltımızda ikram ettiğimiz ekmeklerimiz kendi fırınlarımızda pişerken gözlemelerimiz ise anne eli değişmiş formüllerle yapılır.

Oldukça doyurucu olan kahvaltımızda besin değeri yüksek gıdaları konuklarımıza ikram etmeye çalışırken kızartmalarımızda kullandığımız yağa kadar dikkatle seçmekteyiz.

Kahvaltımız hem gözünüzü hem de karnınızı doyuracak niteliklerde. Ayrıca Motion, keyifli iç mekan dekorasyonu, ferah yapısı ile de uzun sohbetler için oldukça keyifli bir alan sağlıyor. Özellikle her hafta sonu dolup taşan sofralarımızda aileleriniz, sevdikleriniz, arkadaşlarınızla keyifle zaman geçirebilmenizi sağlıyoruz.

İster şehri gezmek için yola çıkmış olun ister yaşadığınız şehirde kendinize keyifli bir durak arıyor olun günün her saatinde kendinize Motion rotası oluşturabilirsiniz.