Motion

YAŞINIZI ONAYLAMAMIZ GEREKİYOR! Web site içeriğinde 18 yaşından küçük bireyler için hassas içerikler bulunabilir, Giriş yapmak için yaşınızı onaylayınız. 18 YAŞINDAN BÜYÜK MÜSÜNÜZ?
Rezervasyon

Eskişehir'de Lig Maçları Motion'da İzlenir

eskisehir-de-lig-maclari-motion-da-izlenir.jpg

Futbol izlemenin en keyifli yolu kalabalık tribünlerde aynı takıma gönül vermiş taraftarlarla izlemektir şüphesiz. Kalabalığın coşkusu ile hem takımımızı izlemenin hem de eğlenmenin keyfine bakabiliriz. Ancak Eskişehir’de yaşayanlar için maçı yerinde izlemek ciddi bir masrafı da yanında getiriyor.

Yol masrafları, geçirilen sürede varsa konaklama masrafı, yeme içme derken bir kez maça gitmenin maliyeti o kadar yükseliyor ki onun yerine tüm sezonu maç yayını olan mekanlarda izlemek daha ekonomik hale geliyor. Üstelik çalışan insanlar bunun için zaman ayırmakta da zorlandıkları için Eskişehir’de mekanlarda canlı maç yayını izlemek çok daha tercih edilir bir seçenek haline dönüşüyor.

Eskişehir’de maş izlenebilecek mekanlar

Eskişehir’de maç yayını yapan yerlerden biri olan Motion, sezon boyunca tüm maçları mekanda canlı olarak seyredebilmenizi sağlıyor. Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor, Bursaspor gibi büyük takımların tüm maçlarının yayınlanacağı Motion, grup katılımları için geniş masalarda keyifle izleyebilme imkanı da sunuyor.

Hem alkollü hem de alkolsüz içecek seçeneklerine ulaşabileceğiniz Motion, hem eşlikçi aperatif seçenekleri hem de leziz mi leziz ana yemekleriyle de konuklarını cezbetmeye devam ediyor.

Menüsünde farklı kültürlerden lezzetleri Anadolu mutfağı ile buluşturmaya özen gösteren Motion’da her damak zevkine uygun bir yemeğe veya dünya klasiği lezzetlere ulaşabilirsiniz.

Üstelik Motion’da maç yayınları yalnızca Süper Lig ile de kalmıyor.

Avrupa Ligi, UEFA eleme turu maçlarında da taraftarı olduğun takımı izlemek için Motion’ı tercih edebilirsin. Farklı dekoderler alıp farklı dijital platformlara aylık ödemeler yapmak yerine Eskişehir’de maç nerede izlenir? Diyorsanız sizi de Motion’a bekliyoruz.