Motion

YAŞINIZI ONAYLAMAMIZ GEREKİYOR! Web site içeriğinde 18 yaşından küçük bireyler için hassas içerikler bulunabilir, Giriş yapmak için yaşınızı onaylayınız. 18 YAŞINDAN BÜYÜK MÜSÜNÜZ?
Rezervasyon

Eskişehir'in En İyi Kahvaltısı Motion'da!

eskisehir-in-en-iyi-kahvaltisi-motion-da.jpg

Güzel bir uykunun ardından sizi bekleyen bir bardak sıcacık çay, yanında da kahvaltı sofralarının en güzel lezzetlerini görmek, güne harika bir başlangıcın anahtarıdır.

Kahvaltı, hepimiz için güne iyi başlamanın en temel adımlarından biri. Kahvaltı mekanları da bu güzelliklerin hepsini siz hiçbir zahmete katlanmadan sunduğu için oldukça rağbet gören mekanların başında gelir. Özellikle de hafta sonu kahvaltılarında dışarıda olmak herkes için sevilen aktivitelerden biridir.

Eskişehir kahvaltı mekanları, diğer illerdekilerin aksine servislerini geç saatlere kadar sürdürüyor, kahvaltı için sabahın erken saatinde kalkıp yola düşmek istemeyenler için düşünülen bu hizmetle kahvaltı servisi akşamüzerine kadar sürüyor.

Özellikle hafta sonu tatillerinde birçok yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan Eskişehir, gezginlerinde akıllarında bu lezzetli sofralarıyla kalmayı başarıyor.

Eskişehir’in yoğun öğrenci nüfusu, kahvaltı öğününü mekanlar için en önemli hizmetlerden biri haline getiriyor. Derslerine görmeden önce veya yoğun geçen hafta içi programından sonra mükellef bir kahvaltı yapmak isteyen öğrenciler, Eskişehir’in en iyi mekanlarını aramaya başlıyor.

Eskişehir’in en iyi kahvaltı mekanları denilince akla birçok seçenek geliyor tabi ki ama Motion, kuş sütü eksik serpme kahvaltısı ile aralarından hızla sıyrılmayı başarıyor.

Şehrin keyifli ve yenilikçi mutfaklarından birine sahip olan Motion, kahvaltı sofrasında da konuklarına bu özelliğini yansıtanlardan. Hem göze hem de midenize hitap edecek çeşitlere sofralarında yer veren Motion, kahvaltıda en sevilen beyaz peynirden bıldırcın yumurtasına kadar her şeye yer veriyor. Yaz kış taze sıkılmış portakal suyuyla ihtiyacınız olan vitamini alıp, sıcacık çayla içinizi ısıtabiliyorsunuz.

Gelen konukların mutlaka tekrar gelmek için sabırsızlandığı Motion, mis gibi taze çayının kokusuyla daha mekan girişinde karnınızın zilleri çaldırmaya başlıyor. Üstelik Motion'da sadece serpme kahvaltı seçeneği de yer almıyor. İsteyenler için mis gibi anne yapımı gözlemeler, kavurmalı, pastırmalı yumurta veya mis gibi köy domatesinden yapılan menemeni de tercih ederek güne başlayabiliyorsunuz.