Motion

YAŞINIZI ONAYLAMAMIZ GEREKİYOR! Web site içeriğinde 18 yaşından küçük bireyler için hassas içerikler bulunabilir, Giriş yapmak için yaşınızı onaylayınız. 18 YAŞINDAN BÜYÜK MÜSÜNÜZ?
Rezervasyon

Hakkımızda

Motion Eskişehir, konuklarını gastronomik bir yolculuğa çıkaracak lezzetleri, benzersiz mekan tasarımı ile keyifli anlara şahitlik ediyor.  Dünya lezzetlerinden  seçkileri lokal kültürümüzle birleştiren menümüz,  Motion’ı yeni bir şeyler arayan lezzet avcılarının vazgeçemediği  bir durak haline getiriyor.

Yeniliğin yalnızca mekânsal unsurlarda değil yemeklerde, içeceklerde de sürekliliğini savunan bir anlayışa sahip olan Motion ekibi, her ürüne kendi imzasını atarak konuklarına sunmaktadır.

Motion Eskişehir'in şık ve seçkin ayrıntılarla dekora edilen mekanı kendinizi ayrıcalıklarla dolu bir dünyada hissetmenizi sağlayacak.

Yaptıkları işten gerçekten keyif alan şeflerimiz, bu keyfi konuklarımıza da yaşatabilmek için en iyi reçetelere en özel dokunuşları yapmaktadır. Her gün mutfağımızdan çıkan onlarca farklı lezzet her damak zevkine hitap edebilecek niteliktedir. Mekanımıza giren her ürünün tazeliği, lezzeti özenle kontrol edilir.

Lezzet, keyif ve mutluluk dolu anlar için Rotamız Motion...